Restaurowanie samochodów – kontakt z firmą | Zduńska Wola

Zapraszamy do kontaktu z firmą Radek & Sebastian zajmującą się restaurowaniem samochodów. Działamy w Zduńskiej Woli, ale współpracujemy z klientami z całej Europy.

Restaurowanie samochodów w Zduńskiej Woli w firmie Radek & Sebastian to usługi skrojone na miarę. Świadczymy kompleksowe usługi odnawiania aut klasycznych oraz zabytkowych.

Renowacja starych samochodów oraz restaurowanie samochodów zabytkowych wykonywane jest przez nas ściśle według wskazań właściciela. Możliwa jest renowacja częściowa lub całkowita, w zależności od stanu samochodu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na pytania oraz przybliżymy szczegóły związane ze współpracą.
Głęboko wierzymy w to, że stare samochody mają w sobie coś, co jest warte uwagi oraz poświęcenia. Uwielbiamy ten klimat i renowację wykonujemy zawsze w taki sposób, jakbyśmy przygotowywali auto dla siebie. Jeżeli też podzielasz naszą miłość do starych samochodów i masz auto, które wymaga odnowienia – zgłoś się do nas, a zajmiemy się nim z najwyższą starannością.

Czekamy na kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

e-mail: radeksebastian@onet.pl

telefon: +48 889 644 765

98-220 Zduńska Wola, ul. Ludowa 7