Auto renowacja Radek & Sebastian – naprawa samochodów

Firma Radek & Sebastian zajmuje się auto renowacją starych oraz zabytkowych modeli samochodów. Zobacz jak powstała nasza firma i w jaki sposób pracujemy.

Auto renowacja nie ma dla nas tajemnic. Nasz trzyosobowy zespół tworzą bracia, którzy od najmłodszych lat fascynują się samochodami oraz uwielbiają spędzać czas na odnawianiu klasycznych modeli. Uważamy, że takie samochody mają duszę, a ich stylistyka powinna być zachowana w idealnym stanie jak najdłużej. Działamy sprawnie, precyzyjnie i z doskonałymi efektami.

Jesteśmy specjalistami od auto renowacji

Radek & Sebastian to rodzinna firma ze Zduńskiej Woli zajmującą się renowacją starych samochodów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmowymi, oferując usługi renowacji starych samochodów polegające na kompleksowym odnowieniu karoserii, wnętrza auta oraz wszystkim układów.

Specjalnością naszej firmy jest renowacja samochodów włoskich. Włoskie auta mają prawdziwy urok, ale są też bardzo wymagające, więc potrzebują staranności i delikatności. Auto renowacja jest zadaniem dla osób cierpliwych, najważniejsze jest w niej zachowanie maksimum fabrycznego piękna i funkcjonalności.

Skąd u nas pasja do renowacji starych samochodów?

Większość małych chłopców marzy o tym, by mieć kiedyś własny samochodów i garaż, w którym będą mogli dokonywać różnych napraw. Nam również marzyło się, że kiedyś będziemy mogli dbać o swoje auta i jednocześnie spędzać razem czas. Życie pokazało, że to jest możliwe – że rodzina nadal może być razem, robiąc to, co lubi. Wraz z upływem lat nasze marzenia nie zanikły, a wręcz przeciwnie – nabierały kształtów, aż w końcu zrozumieliśmy, że chcemy zajmować się autami na poważnie.

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy, odnawiając samochody na własne potrzeby. Z biegiem czasu podejmowaliśmy się coraz to ambitniejszych prac, aż w końcu osiągnęliśmy poziom, który pozwala nam podołać nawet największym wyzwaniom.

Jedną z naszych najbardziej spektakularnych realizacji było wyremontowanie samochodu Iso Grifo #391 – prototypu wystawionego na pokazie w Turynie w latach 70. Samochód ten został wyprodukowany w ilości zaledwie 36 sztuk, a jego renowacja wymagała chirurgicznej precyzji.