Naprawa starych samochodów i renowacja wnętrz | Zduńska Wola

Naprawa starych samochodów i renowacja wnętrz pojazdów zabytkowych

Zajmujemy się naprawą starych samochodów, w tym kompleksową renowacją wnętrz oraz wszystkich układów. Sprawdź, w jakim zakresie działamy i co dokładnie robimy.

Odrestaurowanie samochodu jest bardzo wymagającym i często też czasochłonnym zajęciem, ale pozwala osiągnąć spektakularne efekty. Naprawa starych samochodów wykonana w sposób dokładny i z uwzględnieniem potrzeb właściciela pozwala spełniać marzenia o posiadaniu zadbanego klasyka. Wyspecjalizowaliśmy się w renowacji nawet bardzo zniszczonych aut i wiemy, że praca ta wymaga serca, ale ostatecznie zachwyca.

Odnawianie samochodów – zakres naszych prac:

Zajmujemy się zarówno częściową, jak i kompleksową naprawą starych samochodów. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą:

  • Renowacja wnętrza samochodu – naprawę oraz renowację wnętrza samochodu zlecamy sprawdzonym firmom tapicerskim, które na nasze zamówienie odtwarzają idealnie pierwotny wygląd wszystkich wewnętrznych elementów auta.
  • Naprawa silnika i innych układów – rozbieramy samochody do przysłowiowej ostatniej śrubki oraz naprawiamy lub wymieniamy konkretne części tak, by przywrócić pełną sprawność pojazdu oraz uzyskać oryginalny dźwięk silnika.
  • Renowacja karoserii – wykonujemy naprawy blacharskie i nakładamy nowe powłoki lakiernicze, by samochód znowu wyglądał tak, jakby dopiero zjechał z linii produkcyjnej.

Jakie samochody przyjmujemy do renowacji?

Jesteśmy w stanie odrestaurować każdy samochód. Nasze działania są ukierunkowane w tak, by ocalić stare samochody od zapomnienia. Wiele z nich może zyskać „drugą młodość”, a nawet największe usterki da się usunąć, jeżeli auto trafi w doświadczone i umiejętne ręce. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Europy. Każdorazowo przed renowacją sprawdzamy stan samochodu i określamy szacunkowo czas potrzebny na jego odrestaurowanie.

Odnawianie samochodów w naszej firmie dotyczy zarówno klasycznych modeli z minionej epoki, jak i aut zabytkowych. Odnowienie auta trwa zwykle od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od modelu oraz stanu wyjściowego. Każdy samochód wymaga indywidualnego podejścia oraz dbałości o szczegóły, dlatego też działania te są rozłożone w czasie.

Jesteśmy w stanie uczynić idealnym nawet skrajnie zniszczony samochód – w każdym przypadku robimy wszystko, by odkryć potencjał Twojego auta  i „postawić je na nogi”.